HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

30 yıllık deneyimimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Kare Yapı olarak 2010 yılında Bursa'da kurduk. Kare Yapı modern yaşamın gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak ticaret ve alışveriş merkezleri, eğitim binaları, fabrika yönetim binaları, tatil köyleri, oteller, site ve apartman gibi toplu yaşamın oluşturduğu yerlerde binaların dış yüzeyini kaplamasını üstlenerek size kaliteli hizmet vermeyi ilke haline getirdi.

Kare Yapı çağdaş mimari kavramları alüminyum, cam kombinasyonu ile çözen, özgün tasarımları ile standart ve yapıya özel giydirme cephe sistemlerinin tasarım, projelendirme, üretim ve montajını yapabilen bir firmadır.Kalite Politikamız


  • İlettiğimiz fiyat teklifine ait fiyatlandırmayı herhangi bir zamanlanma durumunda dahi 15 güne kadar garanti altına alırız. Müşterilerimize ne verebileceğimiz, binalarınıza değer katabilmemiz önceliğimizdir. Asla depremde hasar almış yada çürük binaların görünümünü yenilemeyiz. Uyguladığımız bütün işler iş sonrasında da garantimiz altındadır, beklenmedik durum olması durumunda hemen müdahale ederiz.